Referencje

logo1

Współpraca mojej firmy z Biurem Rachunkowym układa się bardzo dobrze od czterech lat. Bardzo sobie cenię solidność i profesjonalizm kadry pracowniczej. Dzięki temu, że Biuro zajmuje się całokształtem księgowości mojej firmy tj. rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i wszystkimi problemami z tym związanymi, więcej czasu mogę poświęcić na sprawy związane z istotą mojej działalności. Profesjonalizm i solidność jest godna polecenia nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym mającym problemy prawne. Kontakt

 

logo2Współpracuję z Biurem Rachunkowym od 2008 roku.Wszystkie dokumenty są zawsze na czas złożone i prawidłowo wypełnione, nigdy nie miłem problemów z Urządem Skarbowym. Powierzyłem tej firmie niemal wszystkie formalności podatkowo-ubezpieczeniowe. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe Pana Rajmunda Kocięciego.

 

logo3Współpracuję z Biurem Rachunkowym 2001 roku.Wszystkie dokumenty są zawsze na czas złożone i prawidłowo wypełnione, nigdy nie miałem problemów z Urzędem Skarbowym. Powierzyłem tej firmie niemal wszystkie formalności podatkowo-ubezpieczeniowe. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe Pana Rajmunda Kocięciego.

logo01